PERMANENTNÍ PRODLUŽOVÁNÍ A ZHUŠŤOVÁNÍ ŘAS

Permanentní prodlužování a zhušťování řas

 

Technika v prodlužování řas metodou řasa na řasu. Tato technika vám propůjčí dlouhé, natočené a husté řasy, které působí naprosto přirozeně. Řasy jsou po aplikaci delší, plnější, tmavší, mají hedvábný vzhled jsou elegantní odolné vůči vodě, nevyžadují náročnou údržbu a proto jsou vhodné k dennímu nošení. Adhesivum je hypoalergenní a aplikace žádným způsobem nezatěžuje vaše přírodní řasy. Technika se provádí s pomocí speciálního lepidla aplikací řasy na řasu, proto jsou takto prodloužené řasy k nerozeznání od přírodních.

Je třeba rozlišovat mezi permanentním prodlužovaním řas a umělými řasami. Umělé řasy „nalepovací“ představují rychlý a jednoduchý systém prodloužení řas s velmi krátkou trvanlivostí. Aplikují se na pokožku horního víčka a odstaňují se jednoduše vodou nebo odličovacím přípravkem. U permanentního prodlužování řas je trvanlivost o mnoho delší 2-5 týdnů v závislosti na náležité péči ze strany zákaznice, jakož i na přirozeném cyklu růstu řas !

Po prodlužování řas zákaznice absolvuje udržovací ošetření (doplnění) každé 2-3 až 4 týdny v závislosti na přirozeném růstu řas společně s přirozenými. Je to způsobeno tím, že řasy přejdou do telogenní fáze takzvaná fáze vypadávání ,uvolní se společně s řasou uměle aplikovanou a vypadne.Následně vyroste řasa nová, kterou je třeba permanentně prodloužit řasou umělou,aby celkový efekt byl stále stejný-aby nebyly opticky prořídlé,jelikož jich mezi zmíněnými 2-3 týdny vypadne více,proto je třeba doplňovat.

  • Po aplikaci řas po 24 hodinách je možno oči líčit-stíny tužkou,linkami.
  • Řasenka se už poté nepoužívá !

Kontaktujte nás

BODYLINESTUDIO UHERSKÝ BROD