SLIDE STYLER

Slide Styler

Tak jemná může být efektivní lymfatická drenáž!

Masáž pomocí tlakových vln s přístrojem Slide Styler od firmy WEYERGANS je skutečným dobrodiním pro nohy. Přejemným způsobem podporuje odvodnění a pročištění. Jednoduše dělá tělu velice dobře.

Už dlouhá léta je Slide Styler od firmy WEYERGANS pevnou součástí DCB®. Osvědčil se díky svým vynikajícím účinkům při celulitidě a potížích s bolavými a oteklými nohami a mezi zákaznicemi měl vždy veliký ohlas. Konec konců je masáž tlakovými vlnami velmi příjemnou a pohodlnou metodou, která bez fyzické námahy aktivuje lymfatický systém. Slide Styler samočinně vykonává „mechanickou lymfatickou drenáž“. Procedura trvá přibližně 30 minut a může být prováděna bez stálého dozoru.

A takto Slide Styler funguje: V masážních manžetách, které připomínají skafandr, jsou zabudovány malé překrývající se vzduchové komory. Tyto se v pravidelných intervalech – řízených přístrojem – naplňují, příp. vyfukují. Jemným pneumatickým tlakem je masírována spodní část těla od chodidel směrem k trupu a tkanivo se v rytmických vlnách bez přerušovaných míst očišťuje. Tímto způsobem se dají odstranit i otoky a edémy. Po použití Slide Styleru se cítí nohy ihned o mnoho lehčí. Jsou výborně prokrveny a pokožka na stehnech a na hýždích je znatelně pevnější. Slide Styler je investice, která se v každém případě vyplatí – Vašim zákazníkům i Vám.

Jaké jsou účinky ošetření?

  • odstranění celulitidy
  • detoxikace
  • terapie a prevence chronických phlebitických otoků, křečových žil, postrombotického syndromu, hlubokých trombóz, diabetických nohou, bércových vředů
  • cévní gymnastika

Jaký je ideální počet návštěv a délka ošetření?

  • Slide Styler je základním přístrojem pro zprůchodnění lymfatického systému a pročištění organismu. Je tedy na řadě v první fázi celé série. V průměru doporučujeme 2 – 5 návštěv a ve fázi prevenční cca 1x měsíčně.
  • Ideální doba ošetření je 30 – 45 min.
  • Slide Styler má jednoduchou obsluhu, je schopen sám určit správný tlak a navíc nezabere moc místa.
    Masážní manžety se nasazují jednoduše a taky lehce čistí. Je dobré, když má zákaznice při použití Slide Styler punčocháče nebo legíny.

 

 

 

Kontaktujte nás

BODYLINESTUDIO UHERSKÝ BROD