GALVANIC SPA II

Galvanic Spa II

Galvanická žehlička na pleť

  • hloubkově čistí pokožku, zprůchodňuje póry k buňkám
  • aktivuje štěpení buněk, sjednocuje tonus a odstín pleti
  • aktivuje lymfu, zmírňuje váčky a otoky obličeje, zeštíhluje ho
  • výrazně redukuje podbradek, akné, hluboké rýhy i drobné vrásky
  • zlepšuje tonus pleti, zpevňuje svaly obličeji, krku a dekoltu

Galvanická žehlička GALVANIC SPA II se 4. nástavci od firmy NUSKIN pracuje na bázi pozitivního a negativního galvanického proudu, čím dochází v první 5ti minutové fázi k hloubkovému vyčištění pleti a ve druhé 5ti minutové fázi k hloubkovému zapravení gelů a kosmetiky do podkoží, čímž dochází k mnoho násobnému vstřebání účinných látek kosmetických přípravků.

Žehličku lze použít na všechny druhy pleti – mladou, zralou,suchou, mastnou, ale i postiženou akné, ekzémem, lupenkou i dermatitidou. Lze ji použít i na dvouleté dítě. Galvanická žehlička si analyzuje pleť a podle toho si nastaví intenzitu galvanického proudu. Při žehlení se rozproudí lymfa, zmírní se otoky a zprůchodní se póry až k buňkám. Již po prvním žehlení se obličej zeštíhlí a omladí. Žehlička rovněž sjednotí tonus pleti o jeden odstín čímž zmírní tmavé kruhy a váčky pod očima. Průběžně regeneruje pokožku, a jak jsem již psala hloubkověji vyčistí, otevře a zprůchodní zanesené póry, vytáhne černé tečky, aktivuje štěpení buněk. Již při prvním žehlení je cítit, jak „obličej dýchá“ a okamžitě jsou vidět nečekané výsledky.

Pre-Treat Gel v čiré ampulce pro hloubkové čištění je přizpůsoben zápornému elektrickému náboji. Obsahuje výtažky z Calenduly officinalis (měsíčku lékařského), mořských řas s uklidňujícími účinky a kromě jiného také vanilku. Tea cocoyl glutamate očišťuje pokožku.

Hlavní ošetření
Treatment Gel v modré ampulce je přizpůsoben kladnému náboji. Obsahuje aminokyseliny, které osvobodí Vaší pleť od stresu a zlepší její prokrvení. Magnesium je důležitá složka pro obnovení energetického cyklu kožních buněk, je nezbytný při zásobování buněk energií. Aspartaty pomáhají Vaší pleti vyrovnat její pH hodnoty. Vitamín E je důležitý antioxidant s ošetřujícími vlastnostmi. Výtažky z růže, santalového dřeva a jasmínu mají zklidňující účinek.

Kontaktujte nás

BODYLINESTUDIO UHERSKÝ BROD