POZOR AKCE JARO 2016 V BODYLINESTUDIO PRÁVĚ ZAČALA !!!!!!!!!!

AKCE JARO 2016!!!!!

Permanentní prodloužení  řas ..880 Kč

 Bodystar štěpení tuků .......150 Kč/hod. 

 Slyde styler lymfodrenáž....150 Kč/hod

 

Permanentní prodlužování a zhušťování řas

 

Technika v prodlužování řas metodou řasa na řasu. Tato technika vám propůjčí dlouhé, natočené a husté řasy, které působí naprosto přirozeně. Řasy jsou po aplikaci delší, plnější, tmavší, mají hedvábný vzhled jsou elegantní odolné vůči vodě, nevyžadují náročnou údržbu a proto jsou vhodné k dennímu nošení. Adhesivum je hypoalergenní a aplikace žádným způsobem nezatěžuje vaše přírodní řasy. Technika se provádí s pomocí speciálního lepidla aplikací řasy na řasu, proto jsou takto prodloužené řasy k nerozeznání od přírodních.

Je třeba rozlišovat mezi permanentním prodlužovaním řas a umělými řasami. Umělé řasy „nalepovací“ představují rychlý a jednoduchý systém prodloužení řas s velmi krátkou trvanlivostí. Aplikují se na pokožku horního víčka a odstaňují se jednoduše vodou nebo odličovacím přípravkem. U permanentního prodlužování řas je trvanlivost o mnoho delší 2-5 týdnů v závislosti na náležité péči ze strany zákaznice, jakož i na přirozeném cyklu růstu řas !

Po prodlužování řas zákaznice absolvuje udržovací ošetření (doplnění) každé 2-3 až 4 týdny v závislosti na přirozeném růstu řas společně s přirozenými. Je to způsobeno tím, že řasy přejdou do telogenní fáze takzvaná fáze vypadávání ,uvolní se společně s řasou uměle aplikovanou a vypadne.Následně vyroste řasa nová, kterou je třeba permanentně prodloužit řasou umělou,aby celkový efekt byl stále stejný-aby nebyly opticky prořídlé,jelikož jich mezi zmíněnými 2-3 týdny vypadne více,proto je třeba doplňovat.

 • Po aplikaci řas po 24 hodinách je možno oči líčit-stíny tužkou,linkami.
 • Řasenka se už poté nepoužívá !

Bodystar štěpení tuků

 

Lipolýza – zeštíhlení a vytvarování postavy

Bodystar je skutečným univerzálním přístrojem, je účinný při ošetření celulitidy i lokální obezity, vhodný pro formování postavy nebo pro relaxační elektromasáž celého těla – se svým rozsáhlým využitím bude vysoce prospěšně sloužit Vám i Vašim zákazníkům.

Za Bodystarem stojí dlouhá a úspěšná výzkumná tradice. Již v roce 1988 představila firma WEYERGANS první počítač použitelný při ošetřeních, Octopuss®, s pomocí kterého se dali provádět veškeré metody elektrokosmetické fyzioterapie. Octopuss® poskytl terapeutům množství léčebných metod. Z nejlepších léčebných programů pak sestavili nový přístroj – Bodystar.

Možnosti jeho využití jsou široké. Je bezpochyby jedničkou při ošetření nepěkných „jezdeckých kalhot“ a celulitidy. Princip je následující: k rozkladu podkožního tuku – tzv. LIPOLÝZE – běžně dochází pomocí působení enzymů. Díky Bodystaru a jeho jemnému proudu se může uskutečnit tento proces zvenčí. Přesně regulovaný proud je aplikován jemnými jehlami anebo speciálními elektrodami. A menší i větší dolíčky se ztrácejí a pokožka vypadá opět pevná a zdravá.

Dalším vrcholem Bodystaru je ISOTONE – tzv. isotonní program, kterým se zpevňuje poprsí, břicho a hýždě. Speciální samolepící elektrody se jednoduše nalepí na partie těla, které chceme ošetřit a začne se s terapií, která trvá 15 až 30 minut, čas závisí od části těla, kterou ošetřujeme. Během tohoto času se Vaši zákazníci příjemně uvolní, protože veškerou práci za ně vykonává elektrický proud. Doporučujeme provádět ošetření Bodystarem na začátku jako kúru (2x týdně – dohromady 7-12 ošetření). Isotone – cílené napínání speciálním proudem.

Program POLYSHAPE sází při regeneraci a napínání podkožního vaziva na specifické schopnosti různých proudových impulsů. WEYERGANS jako první firma na světě zavedla inovativní postup ošetření využitím rozličných proudových impulsů zároveň, jako např. sinusového, pravoúhlého a exponenciálního průběhu proudu. Zvýší se tak aktivace ionové výměny ve vazivu pokožky, tuků a svalů. Ošetřovaná oblast se optimálně zásobí kyslíkem, výživnými a obrannými látkami a vazivo tak získá nejlepší podmínky pro regeneraci. Vaši zákazníci ocení časově nenáročné, přesto vysoce účinné ošetření. Tyto přednosti byste si neměli nechat ujít. Bodystar – a Vaše tělo se může předvádět.

Jaké jsou účinky ošetření?

 • rychlý úbytek váhy
 • odbourání podkožního tuku
 • odstranění lokální celulitidy
 • celkové zeštíhlení a estetické zformování postavy
 • zpevnění ochabnutého svalstva
 • dotváření vzhledu svalů a jejich prokrvování
 • výsledky s minimální tělesnou aktivitou
 • viditelné výsledky měřitelné již po první sérii ošetření

Jaký je ideální počet návštěv a délka ošetření?

 • V počátečním stádiu odbourávání a zpevňování doporučujeme 2-3x týdně dle míry problematiky, po ukončení intenzivní kúry 1-2x měsíčně pro udržení výsledků.
 • Délka procedur se liší dle programu (viz výše).

Program „Polyshape“ umožňuje pomocí rozličných proudových impulsů optimálně povzbudit látkovou výměnu a svalstvo. Ošetření přitom trvá jenom 10 až 45 minut.

 

S lipolýzou dáte brzy sbohem „jezdeckým kalhotám“. Pomocí vysoce výkonného mikroprocesoru přístroje Bodystar můžete ošetření podkožního tuku přesně řídit a kontrolovat.

Když jde o zpevňování je Bodystar to pravé. Ošetření s ním je úspěšné již řadu let.

   

Slide Styler lymfodrenáž

Tak jemná může být efektivní lymfatická drenáž!

Masáž pomocí tlakových vln s přístrojem Slide Styler od firmy WEYERGANS je skutečným dobrodiním pro nohy. Přejemným způsobem podporuje odvodnění a pročištění. Jednoduše dělá tělu velice dobře.

Už dlouhá léta je Slide Styler od firmy WEYERGANS pevnou součástí DCB®. Osvědčil se díky svým vynikajícím účinkům při celulitidě a potížích s bolavými a oteklými nohami a mezi zákaznicemi měl vždy veliký ohlas. Konec konců je masáž tlakovými vlnami velmi příjemnou a pohodlnou metodou, která bez fyzické námahy aktivuje lymfatický systém. Slide Styler samočinně vykonává „mechanickou lymfatickou drenáž“. Procedura trvá přibližně 30 minut a může být prováděna bez stálého dozoru.

A takto Slide Styler funguje: V masážních manžetách, které připomínají skafandr, jsou zabudovány malé překrývající se vzduchové komory. Tyto se v pravidelných intervalech – řízených přístrojem – naplňují, příp. vyfukují. Jemným pneumatickým tlakem je masírována spodní část těla od chodidel směrem k trupu a tkanivo se v rytmických vlnách bez přerušovaných míst očišťuje. Tímto způsobem se dají odstranit i otoky a edémy. Po použití Slide Styleru se cítí nohy ihned o mnoho lehčí. Jsou výborně prokrveny a pokožka na stehnech a na hýždích je znatelně pevnější. Slide Styler je investice, která se v každém případě vyplatí – Vašim zákazníkům i Vám.

Jaké jsou účinky ošetření?

 • odstranění celulitidy
 • detoxikace
 • terapie a prevence chronických phlebitických otoků, křečových žil, postrombotického syndromu, hlubokých trombóz, diabetických nohou, bércových vředů
 • cévní gymnastika

Jaký je ideální počet návštěv a délka ošetření?

 • Slide Styler je základním přístrojem pro zprůchodnění lymfatického systému a pročištění organismu. Je tedy na řadě v první fázi celé série. V průměru doporučujeme 2 – 5 návštěv a ve fázi prevenční cca 1x měsíčně.
 • Ideální doba ošetření je 30 – 45 min.
 • Slide Styler má jednoduchou obsluhu, je schopen sám určit správný tlak a navíc nezabere moc místa.
  Masážní manžety se nasazují jednoduše a taky lehce čistí. Je dobré, když má zákaznice při použití Slide Styler punčocháče nebo legíny.

 

 

 

Kontaktujte nás

BODYLINESTUDIO UHERSKÝ BROD